Kancelaria Prawna / Prawo Karne, Cywilne, Gospodarcze

Kancelaria Prawna i Gospodarcza VERIV  oferuje szeroki wachlarz usług na który składa się kompleksowa obsługa podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Nasz zespół to wysoko wyspecjalizowana kadra Adwokatów, Radców Prawnych, Doradców oraz Prywatnych Detektywów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze spółek prawa handlowego jak również podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w oparciu o wpis do CEIDG.

Zajmujemy się sprawami o najwyższym poziomie zawiłości. Podejmiemy się najbardziej skomplikowanych spraw zarówno z zakresu prawa karnego, cywilnego, gospodarczego jak i spraw rozwodowych z udowodnieniem winy.

VERIV  specjalizuje się w świadczeniu usług na rzecz podmiotów działających w branży TSL (transport, spedycja, logistyka). Od innych wyróżnia nas wiedza dotycząca prowadzenia tej działalności od kuchni co w połączeniu z naszym doświadczeniem prawnym daje 100% gwarantowanej satysfakcji z naszej pomocy. Specjalizujemy się również w restrukturyzacjach przedsiębiorstw. Naszym atutem w tej dziedzinie jest posiadany własny kapitał, który w szczególnych wypadkach może być pomocny przy wdrażaniu restrukturyzacji.

 

VERIV to Twój doradca w biznesie, któremu możesz zaufać. Jesteśmy agencją bezpieczeństwa gospodarczego, kancelaria prawna, zajmującą się przeprowadzaniem rzetelnych i profesjonalnych wywiadów gospodarczych i dochodzeniem niezależności. Nasze usługi skierowane są do instytucji oraz przedsiębiorców ze wszystkich sektorów gospodarki. Jeżeli chcesz dowiedzieć się z kim wchodzisz w relacje biznesowe – skorzystaj z naszej pomocy.

 

Dlaczego potrzebujesz naszych usług?

Wysoką skuteczność osiągamy dzięki naszemu wywiadowi, który działa na obszarze całej Unii Europejskiej. Dzięki niemu możemy zabezpieczyć Ciebie oraz Twoje finanse przed nieuczciwymi kontrahentami. Przestępczość gospodarcza to niestety wciąż rozwijający się proceder, który istnieje praktycznie od początku systemu gospodarki rynkowej. Należy wiedzieć, jak się przed nią zabezpieczyć.

Państwo Polskie niestety nie oferuje wystarczającej ochrony dla przedsiębiorców, ponieważ ustawa o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych przewidują możliwość zgłaszania nieuczciwego kontrahenta do Krajowego Rejestru Dłużników dopiero po terminie 60 dni. To bardzo krótki czas dla Ciebie, ale wystarczający by oszuści narazili Cię na straty i utracenie płynności finansowej.

W jaki sposób działamy?

Bezpieczeństwo Twoich finansów jest dla nas priorytetem, dlatego dokładnie i profesjonalnie weryfikujemy podmioty, z którymi chcesz współpracować. Oferujemy wiele narzędzi, za pomocą których oceniamy wiarygodność Twoich kontrahentów. Są to m.in.:

  • Rozeznanie podmiotu gospodarczego
  • Analiza przebiegu jego dotychczasowej działalności
  • Sprawozdanie z zebranych informacji wraz z oceną kondycji handlowej i finansowej kontrahenta, powiązaniami podmiotu z innymi strukturami rynku, ocena ekonomiczna oraz prawna.

W naszej ofercie znajduje się także wsparcie w podejmowaniu działań zachowania poufności informacji technicznych, technologicznych, organizacyjnych  przedsiębiorstwa lub innych, posiadających wartość gospodarczą. Odbywa się to poprzez sporządzenie schematu postępowania i wprowadzania systemu ochrony tajemnic przedsiębiorstwa oraz przeszkolenie pracowników.

Dlaczego my?

VERIV to zespół profesjonalistów, który podchodzi do każdego zlecenia indywidualnie. Gwarantujemy całkowitą bezstronność – nie wspierają nas żadne podmioty zewnętrzne. Nasza kadra składa się z wykwalifikowanych specjalistów od finansów, prawa, ekonomii i nie tylko. Zależy nam na skuteczności i ograniczeniu Twojego ryzyka finansowego do minimum.