O nas

Jak możemy ci pomóc?

Trafiłeś tutaj, więc zapewne potrzebujesz pomocy. Dlatego nasz prawnik bezpłatnie wstępnie analizuje sprawę – sprawdzamy, czy i jak możemy Ci pomóc.

Biuro Detektywistyczne Veriv – Jedyne takie biuro w naszym kraju.

Czego inni nie dowiodą, zrobimy to my !

Nasz zespół świadczy usługi detektywistyczne poczynając od prostych spraw związanych ze zdradami małżeńskimi po skomplikowane sprawy związane z przestępczością gospodarczą jak i kryminalną. Czynności prowadzimy na terenie całego Kraju oraz Unii Europejskiej. Naszą domenę stanowią usługi ściśle związane z wykrywaniem przestępstw gospodarczych. Poszukujemy dłużników oraz ich majątku. Gdy już komornik umorzy sprawę i wydaje się wszystkim, że od dłużnika nic się nie wyegzekwuje wówczas nasi specjaliści wkraczają do akcji. W praktyce wygląda to tak, że jeżeli dłużnik celowo nie uregulował zadłużenia i sfingował swoje bankructwo wówczas niemal na pewno uda nam się odzyskać wierzytelność.

Zgromadzony materiał dowodowy ułatwi dochodzenie roszczeń na drodze pozasądowej. 

Ponadto świadczymy usługi w zakresie:

 • Wywiadu gospodarczego i pozyskiwania informacji,
 • Wywiadu konkurencyjnego,
 • Analizy biznesowej,
 • Poszukiwania majątku,
 • Poszukiwania dłużnika,
 • Prowadzenia obserwacji,
 • Due deiligence,
 • Audytu bezpieczeństwa,
 • Profilowania zagrożeń.
 • Zdrady małżeńskie
 • Wykrywanie podsłuchów
 • Wariograf – wykrywacz prawdomówności

 

Pokrzywko S.K.A to spółka w których zasiada wykwalifikowana kadra, która zapewnia bezpieczeństwo gospodarcze  świadcząc usługi w dziedzinie Prawa Handlowego, Cywilnego jak i Karnego. Dysponujemy własnymi doświadczonymi Detektywami jak również specjalistami od rachunkowości. Nasz wywiad gospodarczy jest gotowy niemal natychmiast wykonać twoje zlecenie na terenie Kraju i Unii Europejskiej, zachowując tym samym standardy na najwyższym poziomie gwarantując zniwelowanie Twojego ryzyka finansowego do minimum. Nasze usługi skierowane są do instytucji, przedsiębiorców z każdego segmentu rynku oraz do osób fizycznych. Oferujemy wsparcie w dochodzeniu należności oraz reprezentacje Ciebie i Twojej firmy przed wszystkim organami Państwowymi w tym sądami. Swoje działania skupiamy głównie na prewencji, czyli przeprowadzaniu szczegółowych wywiadów gospodarczych kontrahenta, z którym chcesz wejść w relacje biznesowe.  Jako jedyna taka grupa wykorzystujemy synergię 8 produktów zapewniając kompleksową usługę dla firm i osób fizycznych. Finansowanie, obsługa prawna, organizacja przedsiębiorstw, restrukturyzacja, windykacja, księgowość, detektywistka.

Pokrzywko S.K.A to Twój doradca w biznesie, któremu możesz zaufać. Jesteśmy agencją bezpieczeństwa gospodarczego, kancelaria prawna, zajmującą się przeprowadzaniem rzetelnych i profesjonalnych wywiadów gospodarczych i dochodzeniem należności. Nasze usługi skierowane są do instytucji oraz przedsiębiorców ze wszystkich sektorów gospodarki. Jeżeli chcesz dowiedzieć się z kim wchodzisz z relacje biznesowe – skorzystaj z naszej pomocy.

Dlaczego potrzebujesz naszych usług?

Wysoką skuteczność osiągamy dzięki naszemu wywiadowi, który działa na obszarze całej Unii Europejskiej. Dzięki niemu możemy zabezpieczyć Ciebie oraz Twoje finanse przed nieuczciwymi kontrahentami. Przestępczość gospodarcza to niestety wciąż rozwijający się proceder, który istnieje praktycznie od początku systemu gospodarki rynkowej. Należy wiedzieć, jak się przed nią zabezpieczyć.

Państwo Polskie niestety nie oferuje wystarczającej ochrony dla przedsiębiorców, ponieważ ustawa o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych przewidują możliwość zgłaszania nieuczciwego kontrahenta do Krajowego Rejestru Dłużników dopiero po terminie 60 dni. To bardzo krótki czas dla Ciebie, ale wystarczający by oszuści narazili Cię na straty i utracenie płynności finansowej.

W jaki sposób działamy?

Bezpieczeństwo Twoich finansów jest dla nas priorytetem, dlatego dokładnie i profesjonalnie weryfikujemy podmioty, z którymi chcesz współpracować. Oferujemy wiele narzędzi, za pomocą których oceniamy wiarygodność Twoich kontrahentów. Są to m.in.:

 • Rozeznanie podmiotu gospodarczego
 • Analiza przebiegu jego dotychczasowej działalności
 • Sprawozdanie z zebranych informacji wraz z oceną kondycji handlowej i finansowej kontrahenta, powiązaniami podmiotu z innymi strukturami rynku, ocena ekonomiczna oraz prawna.

W naszej ofercie znajduje się także wsparcie w podejmowaniu działań zachowania poufności informacji technicznych, technologicznych, organizacyjnych  przedsiębiorstwa lub innych, posiadających wartość gospodarczą. Odbywa się to poprzez sporządzenie schematu postępowania i wprowadzania systemu ochrony tajemnic przedsiębiorstwa oraz przeszkolenie pracowników.

Dlaczego my?

Pokrzywko S.K.A to zespół profesjonalistów, który podchodzi do każdego zlecenia indywidualnie. Gwarantujemy całkowitą bezstronność – nie wspierają nas żadne podmioty zewnętrzne. Nasza kadra składa się z wykwalifikowanych specjalistów od finansów, prawa, ekonomii i nie tylko. Zależy nam na skuteczności i ograniczeniu Twojego ryzyka finansowego do minimum.

Zajmujemy się sprawami o najwyższym poziomie zawiłości. Podejmiemy się najbardziej skomplikowanych spraw zarówno z zakresu prawa karnego, cywilnego, gospodarczego jak i spraw rozwodowych z udowodnieniem winy.