Kancelaria Prawna

ADWOKAT / RADCA PRAWNY / DORADCA / DETEKTYW

POKRZYWKO / VERIV

Kancelaria Prawna i Gospodarcza Veriv  oferuje szeroki wachlarz usług na który składa się kompleksowa obsługa podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Nasz zespół to wysoko wyspecjalizowana kadra Adwokatów, Radców Prawnych, Doradców oraz Prywatnych Detektywów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze spółek prawa handlowego jak również podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w oparciu o wpis do CEIDG.

Zajmujemy się sprawami o najwyższym poziomie zawiłości. Podejmiemy się najbardziej skomplikowanych spraw zarówno z zakresu prawa karnego, cywilnego, gospodarczego jak i spraw rozwodowych z udowodnieniem winy.

Veriv  specjalizuje się w świadczeniu usług na rzecz podmiotów działających w branży TSL (transport, spedycja, logistyka). Od innych wyróżnia nas wiedza dotycząca prowadzenia tej działalności od kuchni co w połączeniu z naszym doświadczeniem prawnym daje 100% gwarantowanej satysfakcji z naszej pomocy. Specjalizujemy się również w restrukturyzacjach przedsiębiorstw. Naszym atutem w tej dziedzinie jest posiadany własny kapitał, który w szczególnych wypadkach może być pomocny przy wdrażaniu restrukturyzacji.

Veriv jest pierwszą i jedyną obecnie kancelarią, która wdrożyła Instytucję Inwestora Prawnego w kraju. Instytucja ta polega na inwestowaniu w Twoje sprawy sądowe.

Nie chcesz angażować własnego kapitału w wieloletni spór?

To właśnie my, za Ciebie wniesiemy wymagane opłaty sądowe oraz pokryjemy koszty zastępstwa procesowego i wszelkie inne mogące powstać podczas procesu.

Veriv / Pokrzywko

Kancelaria Prawna XXI Wieku

Świadczymy usługi w zakresie PRAWA

Karnego – Cywilnego – Gospodarczego – Pracy

Szybko - Sprawnie - Dyskretnie
24h
Zapoznaj się z usługami naszych Prywatnych Detektywów
Zadzwoń już teraz po darmową konsultację
+48 602 511 511

POSZUKIWANIE MAJATKU

W egzekwowaniu należności najtrudniejsze jest odnalezienie majątku dłużnika. Wierzyciele oraz komornicy nie posiadają wiedzy na temat rzeczywistych aktywów finansowych dłużnika, co wydłuża czas ściągnięcia należności, a w efekcie może prowadzić do zamrożenia płynności finansowej wierzyciela. Jesteśmy w stanie w profesjonalny i szybki sposób pomóc w poszukiwaniu majątku...
Czytaj Dalej

DUE DILIGENCE

Due deiligence (z ang. należyta staranność) oznacza badanie kondycji spółki przed przystąpieniem do transakcji kapitałowej (np. przed kupnem, sprzedażą lub inną transakcją, której przedmiotem jest przedsiębiorstwo). Jest to narzędzie, które dają kompleksową odpowiedź na pytanie o faktyczny stan przedsiębiorstwa, pozwala poznać i ocenić ryzyko związane z transakcją…
Czytaj Dalej

AUDYT BEZPIECZEŃSTWA

Celem prowadzenia audytów bezpieczeństwa jest ocena zgodności działań organizacji z określonymi standardami, usprawnienie jego działalności poprzez wskazanie słabych punktów w działaniu organizacji. Nasi audytorzy to specjaliści w zakresie swojej wiedzy, którzy mogą pochwalić się doświadczeniem i wiedzą praktyczną. Usługi audytorów skierowane są do przedsiębiorstw, którym zależy na najwyższych standardach bezpieczeństwa…  Czytaj Dalej

POSZUKIWANIE DŁUŻNIKA

Ukrycie się dłużnika jest jednym z najczęściej stosowanych zabiegów uniemożliwiających ściągniecie należności lub pociągnięcie do odpowiedzialności karnej. Nasza firma pomaga w takich trudnych sytuacjach oferując znalezienie dłużnika i wskazanie miejsca jego pobytu w celu podjęcia dalszych działań przez odpowiednie organy…   Czytaj Dalej

ANALIZA BIZNESOWA

Analiza biznesowa to suma odpowiednich narzędzi i działań eksperckich, które dostarczają przedsiębiorstwu gotowe rozwiązania pozwalające na lepsze kształtowanie efektów biznesowych. Dzięki analizie biznesowej można odkryć prawdziwą sytuację biznesową każdego przedsiębiorstwa i wdrożyć odpowiednie działania…  Czytaj Dalej

WYWIAD KONKURENCYJNY

Wywiad konkurencyjny to gromadzenie i analizowanie informacji, którą mogą w istotny sposób wpłynąć na działanie przedsiębiorstwa i podejmowaną przez nie współpracę z innymi uczestnikami rynku. Efektem końcowym naszych prac jest raport wywiadowczy, który zbiera najważniejsze informacje o potencjalnym kontrahencie…  Czytaj Dalej

 

Zaufało nam Wielu zaufaj i ty. Zadzwoń po darmową konsultację u profesjonalisty Telefon +48 602 511 511

Wywiad gospodarczy i pozyskiwanie informacji

Wywiad gospodarczy to zbieranie informacji na temat sytuacji finansowej, ekonomicznej, prawnej, handlowej oraz kadrowej poszczególnych przedsiębiorstw. Działanie te są motywowane chęcią zdobycia wiadomości, które pomogą określić poziom ryzyka współpracy z danym kontrahentem czy podmiotem. Wywiad gospodarczy służy także zdobywaniu przewagi konkurencyjnej, ale również odzyskaniu zaległych należności. Zebrany przez nas materiał jest dokładnie analizowany przez specjalistów z zakresu finansów, ekonomii czy prawa. Nasza firma przeprowadza całościowy i wielokierunkowy rekonesans na temat potencjalnego kontrahenta poprzez sprawdzenie jego dotychczasowej działalności. Sprawozdanie z prowadzonych usług zawiera ocenę:

 • kondycji finansowej.
 • kondycji handlowej,
 • relacji z innymi strukturami funkcjonującymi na rynku,
 • sytuacji ekonomicznej,
 • sytuacji prawnej.

Nasza firma oferuje również pomoc w ochronie poufności informacji technicznych, technologicznych, organizacyjnych przedsiębiorstwa lub innych informacji, które posiadają wartość gospodarczą. Wywiad gospodarczy ma charakter profilaktyczny – przygotowuje przedsiębiorstwo do podjęcia wiążących decyzji, daje argumenty do ręki w czasie rozmów z kontrahentami, pomaga znaleźć rozwiązania w trudnych sytuacjach.

Bezpieczeństwo Twojej Firmie
zapewni nasza Kancelaria Prawno - Detektywistyczna i usługa
monitoringu należności.

0

Nadzorowanych płatności

0

Sprawy Detektywistyczne w trakcie

0

Windykacji polubownych

0

Zadowolonych klientów
Wypełniając zgłoszenie przez Internet otrzymasz
automatycznie gotową umowę do podpisu.

Wezwanie do zapłaty

Wezwanie do zapłaty to bezpłatne prewencyjne narzędzie służące do wezwania dłużnika do zapłaty na jego koszt. W przeciwieństwie do konkurencji obecnie takie wezwanie jest udostępniane dla każdego bez żadnych opłat i bez konieczności podpisywania umowy na miesięczny abonament.

Wezwij dłużnika i skorzystaj z naszego darmowego wezwania do zapłaty

Formularz kontaktowy

Kunsztowność naszych działań Veriv Kancelaria Prawna i Biuro Detektywistyczne  jest wynikiem tego, że nasza kadra składa się z osób o najwyższym poziomie kwalifikacji zawodowych, dlatego też wszelkie zlecone nam zadania wykonywane są tylko i wyłącznie przez nasz personel.

Kontakt

 • Veriv Spółka Akcyjna
  50-270 Wrocław
  Ul. Stanisława Leszczyńskiego 4 lok 29
 • Telefon + 48 71 758 00 55 mobile +48 602 511 511