Certyfikat Wiarygodności Ekonomicznej

Jak możemy ci pomóc?

Trafiłeś tutaj, więc zapewne potrzebujesz pomocy. Dlatego nasz prawnik bezpłatnie wstępnie analizuje sprawę – sprawdzamy, czy i jak możemy Ci pomóc.

Certyfikat Wiarygodności Ekonomicznej

 

  • Zaświadczysz o swojej rzetelności
  • Zwiększysz zyski
  • Zyskasz nowych klientów


Jak zdobyć certyfikat wiarygodności ekonomicznej

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej i Ekonomicznej

wydawany na podstawie osiągniętych wyników finansowych oraz stabilności ekonomicznej twojej firmy . Aby móc otrzymać certyfikat wiarygodności biznesowej i ekonomicznej musisz się znaleźć w gronie najwyżej ocenianych firm przez Veriv na podstawie udokumentowanych danych finansowych oraz analizie moralności płatniczej według programu SEIV. Jeżeli chcesz otrzymać taki certyfikat musisz poddać  weryfikacji ekonomicznej Twoje przedsiębiorstwo. Wydanie takiego certyfikatu w postaci dyplomu  jest darmowe natomiast sama weryfikacja jest płatna 500 PLN netto. W przypadku chęci otrzymania certyfikatu grawerowanego na drewnie cena takiego certyfikatu to 800 PLN netto plus weryfikacja.
Certfikat jest wydawany na rok. W przypadku korzystania z abonamentu serwisu SEIV weryfikacja celem uzyskania certyfikatu SEIV jest darmowa.

Zalety pozyskania takiego certyfikatu to:

Przewaga twojego przedsiębiorstwa nad konkurencją. Uzyskasz wiarygodność w oczach partnerów co wiąże się z wynegocjowaniem lepszych warunków kontraktów. Twoja firma będzie postrzegana jako rzetelny partner biznesowy. Legitymując się naszym certyfikatem wzmocnisz zaufanie, a zaufanie to klucz do dobrych kontaktów biznesowych. Podniesiesz prestiż oraz poprawisz wizerunek przedsiębiorstwa. O Twojej uczciwości i moralności płatniczej zaświadczą nie tylko inni przedsiębiorcy, ale także instytucje finansowe.


 

Wypełnij formularz

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Firma

NIP

Telefon