Szydło: PiS jest przygotowane, by kontynuować dobry czas dla Polski

0
191
Zakliczyn, 04.09.2019. Była wicepremier, europoseł PiS Beata Szydło (C) uczestniczy w Pikniku Rodzinnym #DobryCzasPL w miejscowości Zakliczyn, 4 bm. (mr) PAP/Paweł Topolski

Szydło wzięła udział w Pikniku Rodzinnym #DobryCzasPL w Zakliczynie (Małopolskie).

Jak podkreśliła wiceprezes PiS, podczas spotkań z ludźmi słyszy wielokrotnie jak mówią o tym, że ich życie zmieniło się na lepsze. “Właśnie w takich małych miejscowościach, tych miejscach, które przez wiele, wiele lat były zapomniane. Gdzie zamykano posterunki policji, likwidowano komunikacje publiczną, zamykano szkoły, likwidowano ośrodki zdrowia – tam najczęściej ludzie mówią +zmieniło nam się na lepiej+” – podkreśliła Szydło.

Zaznaczyła, że realizowany przez rząd PiS program powstał w 2015 r. na bazie spotkań polityków z obywatelami. “Dzisiaj, po tych blisko czterech latach, mogę powiedzieć, że dotrzymaliśmy słowa. Większość tych projektów, propozycji o których wtedy rozmawialiśmy, została już zrealizowana. Pozostałe natomiast zostaną zakończone do końca tej kadencji” – powiedziała Szydło dodając, że w ostatnim czasie rząd wprowadził kolejne programy społeczne.(PAP)

autor: Piotr Grabski

gr/ drag/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here