Matka 5-l. Dawida podziękowała służbom, które prowadziły akcję poszukiwawczą

0
93
Pruszków, 12.07.2019. Policja podczas poszukiwań 5-letniego Dawida, 12 bm. między Pruszkowem, a miejscowością Duchnice (woj. mazowieckie). Od 11 bm. trwają poszukiwania Dawida Żukowskiego, który po raz ostatni był widziany razem ze swoim ojcem. Mężczyzna popełnił samobójstwo rzucając się pod pociąg w Grodzisku Mazowieckim. (aldg) PAP/Leszek Szymański

“Składam podziękowania Służbom, które z ogromną determinacją, nie szczędząc środków i wysiłku prowadziły akcję poszukiwawczą” – napisała. “Dziękuję lokalnej Społeczności, Mediom i wszystkim tym, którym los mojego Synka nie był obojętny, którzy do końca okazywali wsparcie wierząc w szczęśliwe zakończenie” – dodała kobieta, prosząc pod koniec swego oświadczenia “o modlitwę”.

Jej oświadczenie – przekazane redakcji w niedzielę – zostało opublikowane przez magazyn reporterów Uwaga! emitowany na antenie TVN24. Kopię listu Mamy Dawida zamieszczono na stronie internetowej magazynu Uwaga!.

W sobotę stołeczna policja poinformowała, że na trasie A2 między Warszawą a Grodziskiem Mazowieckim, w okolicach węzła Pruszków, znaleziono ciało dziecka. “Z prawdopodobieństwem graniczącym prawie z pewnością jesteśmy przekonani, że jest to 5-letni Dawid” – przekazał w sobotę dziennikarzom asp. sztab. Mariusz Mrozek z Biura Prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Poszukiwania 5-letniego Dawida z Grodziska Mazowieckiego trwały od 10 lipca, kiedy to utratę kontaktu z nim i jego ojcem zgłosiła rodzina.

Dawid został zabrany przez ojca z Grodziska około godz. 17 w środę. Według ustaleń policji, tego samego dnia przed godz. 21 ojciec odebrał sobie życie, rzucając się pod pociąg.(PAP)

mars/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here