Biuro Detektywistyczne Veriv to jedyne takie biuro w kraju

Biuro Detektywistyczne Veriv, to jedyne takie biuro w naszym kraju

Nasz profesjonalny zespół zajmuje się ogólną detektywistyką od prostych spraw związanych ze zdradami małżeńskimi po skomplikowane sprawy związane z przestępczością gospodarczą jak i kryminalną. W praktyce wygląda to tak, że czego inni nie potrafią zrobimy to my. Nasz wywiad działa na terenie kraju i Unii Europejskiej. Naszym atutem i domeną jest obszar związany z przestępstwami gospodarczymi.

Poszukujemy dłużników oraz ich majątku. Gdy już komornik umorzy sprawę i wydaje się wszystkim, że z dłużnika nic się nie wyegzekwuje wówczas nasi specjaliści wkraczają do akcji. Detektywi, prawnicy i negocjatorzy w oparciu o zgromadzony materiał z operacji dochodzeniowo śledczych oceniają możliwości odzyskania długu. W praktyce wygląda to tak, że jeżeli dłużnik celowo nie uregulował zadłużenia i swingował swoje bankructwo wówczas niemal na pewno uda nam się odzyskać wierzytelność. W  takim przypadku dowiedziemy, że dłużnik celowo i świadomie naraził swojego wierzyciela na niekorzystne rozporządzenie majątkiem.

Nasi prawnicy będą mogli wówczas złożyć doniesienie do prokuratury przedstawiając profesjonalnie przygotowana dokumentację świadczącą o winie dłużnika. W taki sposób przygotowany materiał dowodowy z pewnością pozwoli wymiarowi sprawiedliwości przedstawić zarzuty i nakazać dłużnikowi w postępowaniu sądowym naprawienia szkody.